!! Podnik opět otevřen od 3. 5. 2021 – Již přijímáme rezervace !! Vyplň DOTAZNÍK a získej slevu na návštěvu podniku.

Real Doll Anna

Co je malé, to je milé, ale v posteli čilé. Jmenuji se Anna jsem si dobře vědoma svých předností. Muži (ale i ženy) obdivují můj exotický vzhled, pronikavý pohled a dokonalá prsa. Mým koníčkem je flirtování a svádění. Mám ráda fotografování a to ať už stojím před nebo za objektivem. Ráda se koukám na filmy a seriály. Rozhodně se netajím tím, že ráda sleduji i ty pro dospělé a to s velkým potěšením. Při sexu se nebojím být jemná i odvážná, tulit se i experimentovat.

Annu si můžeš koupit i domů ZDE

Velikost prsou: 6

Váha: 37 kg

Výška: 163 cm

Audio systém: ano

Vyhřívání: ano

Materiál: TPE

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/5, Praha 5

30 min: 1 200 Kč
60 min: 1 900 Kč
120 min: 2 900 Kč

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu ti rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiď si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro tebe je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

privat@naughtyharbor.cz

Popis

Svou čokoládovou pokožku jsem zdědila po otci, kterého jsem nikdy nepoznala. Vím o něm jen to, že byl Portugalec a užil si jednu vášnivou noc s mou matkou, která byla na dovolené v Portu a kromě památek si zde naplno vychutnávala i věhlasného, silného portského vína. Po návratu domů zjistila, že je těhotná. Když mi byl rok, vdala se a já vyrůstala v normální rodině. To, že můj otec je někdo tisíce kilometrů vzdálený, jsem se dozvěděla až ve dvanácti, když mi přišlo divné, že moji rodiče, oba blonďáci se světlou kůží, mají malé “cikáně”.

Pravda vyplula na povrch a s ní se probudily naplno i moje jižanské geny a divoký temperament. Na základce mě děti pro mou odlišnost šikanovali. To se ale změnilo na střední, když mi narostla prsa, boky a dlouhé tmavé vlasy. Kluci se začali předhánět a usilovali o mou pozornost. Holky na mou exotickou a nevšední krásu žárlily a tak jsem se kamarádila už od puberty hlavně s kluky.

V sedmnácti jsem si na brigádě vydělala na svůj první fotoaparát značky Nikon a začala fotit. Všechny a všechno. Po střední jsem šla studovat fotografii, ale po roce zjistila, že suchá teorie není nic pro mě a vrhla se naplno do života. Začala jsem fotit za peníze. Jak druhé, tak sebe. Mojí rodině se moc nelíbilo, když mě viděli na lechtivých snímcích, tak jsem se odstěhovala a od té doby si dělám jen to, co chci já.

Moje divoká povaha se naplno projevuje i v sexu. Mám ho ráda často a pestrý. Přes jednoho fotografa, který fotil moje akty, jsem dostala kontakt na jedinečný privát s holkami ze silikonu na Praze 5. Když jsem Naughty Harbor navštívila poprvé, fotila jsem místní sexy holky. S jednou z nich, s Nellie, jsme se skamarádily a jednou mě přizvala na privát do trojky. Bylo to něco úplně nového a vzrušujícího. Poprvé jsem zde vyzkoušela také erotiku ve virtuální realitě.

Ta mě tak nadchla, že jsem se stala průvodkyní klientů po světě neomezené fantazie ve virtuálním světě. Ráda i tobě ukážu, jak VR sex vypadá a co během něj lze všechno zažít. Budu tě celou dobu držet za ruku (nebo penis:) a uspokojím tvé fyzické tělo mnoha způsoby. Přesně tak, jak si budeš přát.

Musím ti na sebe prozradit, že mám obrovskou zálibu v milování ve všech podobách. V klasickém, orálním i análním. Umím si ho opravdu užít a nemyslím při něm jen na sebe. Vždy chci dokonale uspokojit svého partnera nebo partnerku. Přesvědč se na vlastní kůži. Já už se nemůžu dočkat. A třeba spolu nafotíme i nějaké erotické snímky. Umím být velmi inspirativní, uvidíš sám.

Parametry

Velikost prsou: 6
Váha: 37 kg
Výška: 163 cm
Míry: 96-62-94
Ochlupení: Ne
Audio systém: Ano
Vyhřívání Ano

Nezaujala tě? A co třeba tyto?

Jak náš privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervuj si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy pannu připravíme na tvou návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na tobě

Zapoj svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient kondomy (5 kusů) a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme k dispozici pouze jeden pokoj. Nevadí-li vám to, možné to je.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Diskrétnost je jedna z našich hlavních priorit. Proto na našich internetových stránkách uvádíme jen to, že se nacházíme na Vinohradech v Praze 2. Přesnou ulici s číslem popisným vám pošleme ihned po vytvoření rezervace mailem.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách, nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín schůzky po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene:). Koupit ho můžete ZDE.

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, brzy se jím určitě stane a budete si s ní moci i popovídat.

Sex doll Rebecca v privátu

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

privat@naughtyharbor.cz

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Více o privátu