Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.  

Zákaznická podpora:+420 721 634 362 [email protected]
Privát (Rezervace): +420 721 634 362E-shop: +420 797 857 084

Male sex doll Nick

Jmenuji se Nick a hrdě se hlásím k tomu, že jsem bisexuál. Smyslem mého života je uspokojování erotických fantazií mužů i žen. Mou vášní je kromě sexu především fitness. V posilovně trávím veškerý volný čas a na mém sexy těle je to znát. Už na sportovním gymplu jsem si zvykl na obdivné pohledy svého okolí. Velmi rád vám ukážu své erotické umění. Věřte mi, že na můj penis, který dokáže být ztopořený po neomezeně dlouhou dobu, jen tak nezapomenete.

Můžete si mě také koupit ZDE

Penis: 15 nebo 25 cm

Váha: 38 kg

Výška: 162 cm

Vyhřívání: ano

Materiál: TPE

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/7, Praha 5

30 min: 1 690 Kč
60 min: 2 190 Kč
120 min: 3 190 Kč

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu vám rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiďte si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro vás je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

[email protected]


Moji předci z máminy strany pochází z Balkánu. Jejich geny se projevily v mojí vášnivé a nespoutané povaze. Jako kluk jsem hrál závodně fotbal a vystudoval sportovní gymnázium. Už na gymplu jsem zjistil, že se mi líbí kromě holek i kluci. V dospívání jsem z toho byl často zmatený a styděl se komukoliv svěřit.

Být na kluky bylo mezi sportovci cílem posměchu a tak jsem svoje touhy držel v sobě a sebevědomě balil ty nejhezčí holky na škole. Po maturitě jsem se odstěhoval z maloměsta do Prahy, kde jsem konečně mohl dát průchod své bisexualitě a mít vztahy a sex i s muži. Hodně se mi ulevilo. Mojí rodině jsem se přiznal a oni to časem přijali jako normální věc.

Dva roky jsem studoval na FTVS, ale pak mi došlo, že ze mě učitel dětí nikdy nebude. Nechtěl jsem tajit svou sexualitu a věděl jsem, že společnost má proti lidem s jinou než hetero sexualitou mnoho předsudků. Udělal jsem si kurz instruktora fitness a začal se živit tím, co miluji. A protože sport a sex jsou dvěmi půlkami mého života, začal jsem po večerech a nocích pracovat i na erotických privátech.

Vystřídal jsem jich několik, ale nikde se mi nelíbilo. V současnosti nabízím své služby v Naughty Harbor na Praze 5, kde je skvělý kolektiv holek ze silikonu. Je to moderní, bezpečné a diskrétní místo. Já i mí klienti se tam cítíme velmi dobře.

Pokud jste na privátu ještě nikdy nebyl nebo nebyla, rád vám to tady ukážu a budu tvým průvodcem. Můžete se mnou vyzkoušet i naši novinku, sex ve virtuální realitě.

Příroda ke mě byla štědrá a nadělila mi výjimečnou superschopnost – permanentně ztopořený velký penis, o kterém si jiní muži mohou nechat jen zdát. V klasice jsem nepřekonatelný a na anální sex se mnou určitě jen tak nezapomenete. Rozhodně mi není cizí švédská ani ruská trojka a společné erotické zážitky a experimenty si vždy nechávám zásadně pro sebe.

Parametry sex doll

Penis: 15 nebo 25 cm
Váha: 38 kg
Výška: 162 cm
Míry: 90-72-90
Ochlupení: Ne

Virtuální realita

Vychutnejte si pohlcující, vizuálně fyzický zážitek ze spojení virtuální reality a sex doll v ceně každé rezervace.

Více o virtuální realitě

Nezaujala vás? A co třeba tyto sex dolls?

Jak erotický privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervujte si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy sex doll připravíme na vaši návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na vás

Zapojte svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás na sex dolls ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient několik kondomů a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme v Naughty Harbor k dispozici 2 pokoje, určitě tedy můžete přijít i s kamarádem.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Privát naleznete na adrese Pecháčkova 1244/7 na Praze 5. Protože je ale diskrétnost jedna z našich hlavních priorit, není podnik příliš výrazně označen. Poznáte ho podle bílých prosklených dveří s malým nápisem Naughty Harbor.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene :).

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca zatím není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, dočkáte se, pracujeme na tom :).

Privát se nachází v suterénu budovy, díky tomu je zde v létě velmi příjemný a přirozený chlad. Umělá klimatizace navíc tak není nutná.

Sex doll Rebecca v privátu

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře. Před každou rezervací je nutno složit zálohu 1 000 Kč v hotovosti, která je vratka na konci rezervace.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

[email protected]

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Příjemné prostředí

Více o privátu