Novinka – ! ESCORT NAUGHTY HARBOR ! Tyto služby jsou POVOLENY. Rezervace v podniku jsou bohužel vlivem státních nářízení uzavřené. Vyplň DOTAZNÍK a získej slevu na návštěvu podniku.

Hygiena

Hygiena a čistota je základem Naughty Harbor. Před každou návštěvou proto všechny realistické panny a a další erotické pomůcky samozřejmě pečlivě čistíme a dezinfikujeme. Celá procedůra je tak velmi důkladná. Nově jsme proto zavedli navíc UV a ozonovou dezinfekci jak panen, tak pokojů po každé rezervaci.

Vyčištění dutin panny

Pomocí klystýru propláchneme několikrát všechny dutiny vodou a dezinfekční tekutinou. Celý proces přitom opakujeme do naprosté hygienické čistoty.

Vyčištění povrchu panny

Stejně postupuje i s celým povrchem – Sex Doll několikrát důkladně omyjeme vodou a dezinfekční tekutinou. Tyto úkony jsou naprosto zásadní, provádíme je proto opravdu pečlivě. Aby jsme měli úplnou jistotu použijeme na závěr ještě UV dezinfekční záření na celý povrch panny.

Sušení

Reálnou pannu manuálně osušíme a necháme v klidu doschnout.

Pudrování

Pudrováním získává silikon ještě reálnější strukturu na pohled i dotyk. Pudr zároveň obsahuje i dezinfekční složky, i on tak pomáhá se 100% hygienickou čistotou.

Parfémování

Vůně prohlubují intenzitu prožitku. Sex Doll proto vždy jemně navoníme kvalitním parfémem.

Obléknutí

Téměř hotovo, chce to už jen stylové oblečení.
Tip: pannu můžeme obléknout do prémiového oblečku sekretářky, školačky a fitness outfitu.

Příprava pokoje

Poslední samozřejmostí je výměna veškerého prádla na posteli a celkový uklid pokoje. Nově dezinfikujeme i célý pokoj za pomoci UV a ozonové dezinfekce.

V privátu Naughty Harbor tě čekají tyto krásky