Pozor, pozor!  asd Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah → Rezervujte si své místo v ráji ještě dnes.

Zákaznická podpora:+420 721 634 362 [email protected]
Privát (Rezervace): +420 721 634 362E-shop: +420 797 830 019

Hygiena sex dolls

Hygiena a čistota je základem Naughty Harbor. Před každou návštěvou proto všechny realistické panny a a další erotické pomůcky samozřejmě pečlivě čistíme a dezinfikujeme. Celá procedůra je tak velmi důkladná. Nově jsme proto zavedli navíc UV a ozonovou dezinfekci jak panen, tak pokojů po každé rezervaci.

Vyčištění dutin panny

Pomocí klystýru propláchneme několikrát všechny dutiny vodou a dezinfekční tekutinou. Celý proces přitom opakujeme do naprosté hygienické čistoty.

Vyčištění povrchu panny

Stejně postupujeme i s celým povrchem – sexuální panny několikrát důkladně omyjeme vodou a dezinfekční tekutinou. Tyto úkony jsou naprosto zásadní, provádíme je proto opravdu pečlivě. Aby jsme měli úplnou jistotu použijeme na závěr ještě UV dezinfekční záření na celý povrch panny.

Sušení

Reálnou pannu manuálně osušíme a necháme v klidu doschnout.

Pudrování

Pudrováním získává silikon ještě reálnější strukturu na pohled i dotyk. Pudr zároveň obsahuje i dezinfekční složky, i on tak pomáhá se 100% hygienickou čistotou.

Parfémování

Vůně prohlubují intenzitu prožitku. Sex doll proto vždy jemně navoníme kvalitním parfémem.

Obléknutí

Téměř hotovo, chce to už jen stylové oblečení.
Tip: pannu můžeme obléknout do prémiového oblečku sekretářky, školačky a fitness outfitu.

Příprava pokoje

Poslední samozřejmostí je výměna veškerého prádla na posteli a celkový úklid pokoje. Nově dezinfikujeme i celý pokoj za pomoci UV a ozonové dezinfekce.

V privátu Naughty Harbor vás čekají tyto krásky