Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya – a to není vše!  Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitekRezervujte si ji

Zákaznická podpora:+420 721 634 362 [email protected]
Privát (Rezervace): +420 721 634 362E-shop: +420 797 830 019

Kniha návštěv

Spokojenost klientů je pro nás na prvním místě. Podělte se o své zkušenosti s našimi službami a silikonovými pannami. Kniha návštěv je tu pro vás. Sdílením svých postřehů nám pomůžete zlepšovat naše služby a budovat komunitu milovníků Naughty Harbor světa realistických panen.

Unikátní pražský privát Naughty Harbor se silikonovými pannami vám nabízí vzrušující erotické zážitky, které jsou nejen v rámci Evropy naprosto jedinečné. Kromě pestré nabídky okouzlujících sex dolls zde můžete vstoupit do světa erotické virtuální reality. Společnost realistické panny si můžete objednat v rámci naší escortní služby až domů. Například v originálním cosplay oblečku.

Přehled příspěvků (16)

Přidat příspěvek
 • Byl jsem už několikrát, jak na Doll, tak i na Virtualní relaxaci..vše super. Jen mě mrzí, že na relaxaci už nejde dát automat podle filmů

  Ja :)19.06. 2024

 • Děkujeme za zpětnou vazbu...u virtuální relaxace funguje vše jak má, zřejmě se jednalo o špatné nastavení ve VR brýlích. Rádi Vám vše u Vaší příští návštěvy vysvětlíme. S pozdravem tým Naughty harbor.

  19.06. 2024

 • Dobrý den.. chodím k Vám celkem často a vždy jsem byl spokojen. Jen mě napadl vznést dotaz na nový typ panny. Co takhle něco velmi atypického, co se v reálu moc nevidí. Vysportovaná postava, velký zadek, extrémně velké poprsí. Nebo něco z fantasy a anime světa :) Děkuji

  Častý návštěvník10.04. 2024

 • Dobrý den, jsme rádi, že jste náš stálý zákazník a velice si toho ceníme. Ohledně Vašeho dotazu na panny, tyto specifické konfigurace se bohužel neslučují s tím, co očekává od sexdolls většina zákazníků. Snažíme se vyhovět všem a tak máme jak štíhlé tak plnoštíhlé s větším poprsím. S extrémě velkým poprsím je také problém s manipulací a váhou panny. Ze světa anime a fantasy jsme měli jednu sexdoll, bohužel zájem byl velmi malý, proto jsme od tohoto tématu upustili. Ještě jednou děkujeme za Váše podněty a těšíme se na Vaši návštěvu. S pozdravem tým Naughtyharbor.

  11.04. 2024

 • Dobrý den, neuvažujete o otevření pobočky na jihu čech?

  Johan04.04. 2024

 • Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Plánujeme otevřít novou pobočku v Brně, v jihočeském kraji zatím neuvažujeme. S pozdravem Honza, manager podniku

  06.04. 2024

 • Píšu recenzi docela s odstupem, tak snad vypíšu ty nejdůležitější poznatky z mé první návštěvy. Vybral jsem si Shanny, byla zrovna v podniku nová a působila hezky. Při uvítání jsem se bál, že se budu cítit trochu trapně. Obsluha mě ale příjemně překvapila. Vše hezky profesionálně vysvětlila a já se cítil komfortně :) Sex doll jsem do té doby na živo ani ještě neviděl. Vzhled mě hodně pozitivně překvapil. Jediné co bylo horší, byla manipulace. Panny jsou celkem těžké a nejvíc jsem se tak zapotil spíš při pozicování panny. Extra věci na pokoji jako pití, deodorant atd. jsem velmi ocenil. Cena je za mě trošku vyšší, ale chápu ji, protože nejde jen o pronájem panny ale i extra práci pro obsluhu před a po návštěvě. Celkově hodnotím kladně a zvažuju další návštěvu :)

  Maty25.12. 2023

 • Jsem váš VIP zákazník a nejvíc se mi libí na privátu to, že přidáváte pravidelně nové pany. Většinou jak jdou k jedné víckrát, tak postupně opadne to nadšení a jak vidím, že přidáte novou, tak hned jdu zas minimálně 3x ke každé nové a to je super a snad to tak bude stále. Jen furt čekám na nějakou silikonovou pannu s vysportovanou postavou a pořádným zadkem. Vyzkoušel jsem ale už všechny panny a každá má něco do sebe. jen tak dál.

  Markus05.10. 2023

 • Nedavno jsem navšivil podnik podruhe, spokojenost byla, S cho jsem se videl poporve, jen jsem asi Čekal vice od audiosystemu který ma mít. zahrátá byla ze začátku a v prubehu mi začla chladnout, celkova spokojenost 8/10

  Luke09.03. 2022

 • Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, které si velice vážíme. Audio systém vydává pouze zvuky v podobě stenů a krátké slova v anglickém jazyce. Je to tak nastaveno od výrobce. Snad časem přijdou s nějakým vylepšením, aby byly zvuky více reálné. Ohledně teploty těla to bohužel nejde zařídit jinak. Materiál má ovšem takovou vlastnost, že dokáže přejímat teplo od lidského těla. Mohli bychom vám případně prodloužit dobu nahřívání, aby panna vydržela déle nahřátá. S pozdravem tým Naughty harbor.

  09.03. 2022

 • Dobrý den, dnes jsem poprvé navštívil podnik a ukázalo se, že jsem měl poněkud přehnaně vysoká očekávání. Překvapila mě hlavně náročnost manipulace s pannou a byl jsem trochu zklamán. Nicméně hodina utekla až příliš rychle a mé pocity jsou ve výsledku pozitivní. Celkový zážitek bych hodnotil 7/10. Přišel bych znovu? Určitě mě můžete brzy očekávat a rozhodně si vyberu lehčí pannu.

  Pavel05.03. 2022

 • Dobrý den, děkujeme za váš názor, kterého si velice ceníme a doufáme, že Vaše příští návštěva už splní vaše představy na 100%.

  05.03. 2022

 • Dobrý den, navštívil jsem váš podnik 2x po novém roce a byl jsem mile překvapen kvalitou vašich pannen. Bylo znát, že jsou nové. Ty předchozí již měli něco za sebou a upřímně to už vypadalo moc sexy. Jsem rád, že už dodáváte nové panny do podniku pravidelně jak jsem se dočetl na vašich stránkách. Váš VIP zákazník.

  Martin31.01. 2022

 • Dobrý den, děkujeme vám za váš komentář. Jsme velice rádi, že jste s našimi novými pannami spokojen. Pracujeme na tom, abychom mohli naše panny obměňovat, a byly stále ve výborném stavu. Těšíme se na vaší další návštěvu. S pozdravem kolektiv N.H.

  31.01. 2022

 • Dnešní první návštěva s Nellie nezanechala úplně nejlepší dojem, z důvodu stavu panny. Manipulace byla poněkud obtížná kvůli nepohyblivému kyčelnímu kloubu a panna byla zahřátá pouze na povrchu, takže uvnitř čekalo studené překvapenní. Podnik a personál celkově super, recepční vše dopodrobna vysvětlil a na pokoji bylo vše ve výborném stavu. Určitě budu opakovat návštěvu, tentokrát ale s jinou pannou.

  Kuba10.08. 2021

 • Dobrý den, jsme velice rádi, že jste v našem podniku byl i přes malé potíže spokojen. Na vašich připomínkách už pracujeme a budeme se snažit je co nejdříve odstranit. Budeme v nejbližší době inovovat náše real dolls a určitě se dočkáte i nějaké novinky. Ale to se nechte překvapit a i nadále sledujte naše webové stránky. Ještě jednou děkujeme za váš příspěvěk a budeme se moc těšit na vaši příští návštěvu. S pozdravem kolektiv N.H:

  12.08. 2021

 • Zdravím, druhá návštěva ve Vašem podniku a dál se těším na další návštěvy. Solidnost a profesionalita obsluhy na 100%. Děkuji a budu se těšit na další brzké setkání .

  Jiří12.06. 2021

 • Dobrý den, jsme velice rádi, že jste spokojen s našimi službami. Také se budeme těšit na vaše další návštěvy.

  13.06. 2021

 • Služeb podniku jsem využil už několikrát. Vždycky super zážitek a profesionální přístup personálu. Do budoucna bych uvítal nějakou novou pannu plnějších tvarů. Yasmine je fajn, ale už se známe moc dlouho. xD

  Tom03.06. 2021

 • Dobrý den, děkujeme za váš komentář do naší návštěvní hnihy. Velice nás těší, že se vám v podniku líbí a že se k nám rád vracíte. Přístup k našim klientům je pro nás velmi důležitý. Již brzy budeme pravidelně přidávat do naší nabídky nové panny, takže pevně věřím, že si některou určitě vyberete. Přejeme mnoho dalších "super zážitků" a budeme se na vás těšit. S pozdravem Naughty harbor.

  04.06. 2021

 • Dnes jsem měl první rezervaci. Upřímně z návštěvy jsem byl dost nervózní, takže musím pochválit přístup zaměstnance. Skutečně na velmi profesionální úrovní, po které hnedka ostych opadne.

  ludek06.05. 2021

 • Děkujeme Vám za vyjádření. Jsme velice rádi, že se vám návštěva v podniku líbila. Snažíme se o co nejvstřícnější přístup, aby se naši zákazníci cítili v našem podniku co nejlépe a mohli si naplno užít vyjímečný zážitek.

  07.05. 2021