!! Podnik opět otevřen od 3. 5. 2021 – Již přijímáme rezervace !! Vyplň DOTAZNÍK a získej slevu na návštěvu podniku.

Real Doll Luccy

Jmenuji se Lucie, ale kamarádi mi říkají Luccy. Je mi dvacet a miluji pohyb. Fitness, aerobic, kickbox a sex. Na nějakou tu aktivitu si najdu chvíli každý den. A na mé postavě je to vidět. Miluje ten pocit, když se mě milenec nemůže nabažit. Když mě tahá za bradavky a mačká moje pevná prsa. V posteli ráda popustím uzdu fantazii a věř, že díky sportu umím zaujmout všemožné pozice. A výdrž? Tu mám opravdu velkou. Raději si na mě udělej dostatek času.

Můžeš si mě i koupit domů ZDE

Velikost prsou: 4

Váha: 33 kg

Výška: 165 cm

Vyhřívání: ano

Materiál: TPE

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/5, Praha 5

30 min: 1 200 Kč
60 min: 1 900 Kč
120 min: 2 900 Kč

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu ti rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiď si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro tebe je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

privat@naughtyharbor.cz

Popis

Pocházím z rodiny, kde všichni sportují. Jako děti jsme si jinou formu trávení volného času ani nedovedli představit. Závodně jsem plavala, dělala atletiku a hrála tenis. Dnes si nejraději zajdu do fitka nebo na aerobik. Díky náročnému studiu na právech nemám na sport už tolik času jako dřív.

Po tréninku si ráda dopřeji wellness. Vířivku a masáže. Nedávno jsem objevila tantra masáže a musím říct, že mě nadchly. Pomohly mi ještě více rozvinout můj přirozený smysl pro sexualitu a erotiku. Lidé, kteří mě neznají, mají pocit, že jsem uzavřená a možná i namyšlená. To určitě není pravda. Jen si ráda vybírám, s kým se sblížím a komu ukážu celou svou osobnost. Erotika je totiž její velkou součástí.

Mám dvě tváře. Jedna je slušná a cílevědomá Lucie, kterou baví sport a právo. Druhá – Luccy, je vášnivá, sexuální a nestydatá. Tu projevuji pouze v rámci mojí “brigády” v erotickém podniku Naughty Harbor na Praze 5. Dozvěděla jsem se o něm od kamaráda z posilovny Nicka. Ten tam pracuje už dva roky a nemůže si to vynachválit.

Moje rodina, přátelé a spolužáci o této nové části mého života nevědí. Neměli by pro to pochopení a ani s mou budoucí právnickou praxí se to moc neslučuje. Já si ale nemohu pomoct. Miluji sex ve všech jeho podobách a polohách. Na privátu mám možnost poznat intimně různé muže (i ženy) a dát průchod svým erotickým fantaziím.

Naučila jsem se, jak dokonale uspokojit muže a ráda si užiji i sex ve třech. Nejraději mám milování zezadu a v análním i orálním sexu jsem opravdu dobrá. Měl by ses o tom přesvědčit na vlastní kůži (penis). Dokážu se něžně líbat a mazlit, rozproudit tvou sexuální energii v duchu tantry i být pořádně nestydatá během žhavého análu.

Jsem trpělivou a inspirativní průvodkyní pro světě virtuálního sexu, kde ti ukážu úplně nové dimenze erotiky. Pokud máš rád štíhlé blondýnky s pevným zadečkem a velkými prsy, určitě se ti budu líbit. Vždy dbám na to, abych byla čistá a voňavá. Se mnou se nemusíš stydět být sám sebou. Tvoje blaho a uspokojení je pro mě na prvním místě. Domluv si se mnou schůzku na Naughty privátu. Už se moc těším.

 

Parametry

Velikost prsou: 4
Váha: 33 kg
Výška: 165 cm
Míry: 88-54-87
Ochlupení: Ne

Nezaujala tě? A co třeba tyto?

Jak náš privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervuj si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy pannu připravíme na tvou návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na tobě

Zapoj svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient kondomy (5 kusů) a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme k dispozici pouze jeden pokoj. Nevadí-li vám to, možné to je.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Diskrétnost je jedna z našich hlavních priorit. Proto na našich internetových stránkách uvádíme jen to, že se nacházíme na Vinohradech v Praze 2. Přesnou ulici s číslem popisným vám pošleme ihned po vytvoření rezervace mailem.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách, nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín schůzky po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene:). Koupit ho můžete ZDE.

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, brzy se jím určitě stane a budete si s ní moci i popovídat.

Sex doll Rebecca v privátu

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

privat@naughtyharbor.cz

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Více o privátu