!! Podnik opět otevřen od 3. 5. 2021 – Již přijímáme rezervace !! Vyplň DOTAZNÍK a získej slevu na návštěvu podniku.

Real Doll Nellie

Jmenuji se Nellie a je mi čerstvých devatenáct. Jsem tělem i duší exhibicionistka a miluji vše extravagantní. Jsem pyšná na svůj útlý pas, velká pevná prsa a kulatý, dokonale klenutý zadeček, ze kterého muži šílí. Vzrušují mě rychlá auta a muži, kteří ví, co chtějí. Takovým jsem ochotna splnit všechny erotické sny a touhy. Počítej s tím, že jsem pro každou špatnost a neznám slovo stud.

Velikost prsou: 10

Váha: 31 kg

Výška: 141 cm

Vyhřívání: ano

Materiál: TPE

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/5, Praha 5

30 min: 1 200 Kč
60 min: 1 900 Kč
120 min: 2 900 Kč

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu ti rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiď si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro tebe je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

privat@naughtyharbor.cz

Popis

Narodila jsem se na Ukrajině a ve třech letech odešla s maminkou do Čech. Moje dětství nebylo růžové. Měli jsme málo peněz a já byla věčně doma sama, protože máma, aby nás uživila, měla dvě práce. Utíkala jsem k dětským příběhům a bez knih si nedovedu dodnes svůj život představit.

V patnácti letech jsem začala chodit na diskotéky a zažívala první sexuální dobrodružství. Stala se ze mě rebelka, kterou baví šokovat a provokovat. Ve škole mě to moc nebavilo a učení jsem moc času nevěnovala. Chtěla jsem se co nejdříve postavit na vlastní nohy a začít si vydělávat. Žít život po svém.

V sedmnácti jsem si našla práci v baru a protože jsem to se zákazníky uměla, neměla jsem o dýška nouzi. Udělala jsem si barmanský kurz a dostala práci v luxusním baru pro “opravdové gentlemany”. Práce mě bavila a byla jsem v ní dobrá. Kromě skvělých koktejlů jsem vždy uměla namíchat i poctivou porci zábavy.

Netrvalo dlouho a začali přicházet první nabídky na sex za peníze. Dlouho jsem odolávala a pány v kvádrech a dokonale vyžehlených košilích odmítala. Líbilo se mi, že po mě touží, ale byla jsem barmanka, nic víc. Jednoho dne ale moje maminka vážně onemocněla a já, abych se o ni mohla postarat, potřebovala víc peněz. To byl začátek mé práce profesionální sexuální pracovnice, jak se dnes holkách za peníze říká.

Jeden muž mi nedávno řekl o privátu Naughty Harbor na Praze 5. Že prý tam pracují ty nejkrásnější sex dolls a o zákazníky nemají nouzi. Domluvila jsem si schůzku s majitelem a on mi nabídl možnost, tam pracovat. Moc mě to baví. Na privátu mám pocit bezpečí. Pro klienty je to velmi diskrétní místo, kde mohou popustit uzdu své fantazii a zrelaxovat.

Sex miluji ve všech podobách a ráda si ho užiji klidně ve třech. Můj zadeček je nebem pro milovníky análního sexu. Vyžívám se v orálním sexu a miluji masáž prsou. Za tu ti splním každé přání. Jsem svobodomyslnou milenkou, k jejímž hebkým prsům se můžeš bez obav přitulit nebo si to se mnou rozdat klidně třikrát za sebou, pokaždé jinak. Napiš a domluv si se mnou schůzku. Uvidíš, že si nevymýšlím.

 

Parametry

Velikost prsou: 10
Váha: 31
Výška: 141
Míry: 88-43-93
Ochlupení: Ne

Nezaujala tě? A co třeba tyto?

Jak náš privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervuj si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy pannu připravíme na tvou návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na tobě

Zapoj svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient kondomy (5 kusů) a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme k dispozici pouze jeden pokoj. Nevadí-li vám to, možné to je.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Diskrétnost je jedna z našich hlavních priorit. Proto na našich internetových stránkách uvádíme jen to, že se nacházíme na Vinohradech v Praze 2. Přesnou ulici s číslem popisným vám pošleme ihned po vytvoření rezervace mailem.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách, nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín schůzky po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene:). Koupit ho můžete ZDE.

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, brzy se jím určitě stane a budete si s ní moci i popovídat.

Sex doll Rebecca v privátu

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

privat@naughtyharbor.cz

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Více o privátu