!! Podnik opět otevřen od 3. 5. 2021 – Již přijímáme rezervace !! Vyplň DOTAZNÍK a získej slevu na návštěvu podniku.

Real doll Vivian

Jmenuji se Vivian. Jsem drobná modrooká zrzka s pevnýma prsama, které se ti vejdou akorát do ruky. V posteli se se mnou určitě nudit nebudeš. Umím být něžná a přitulit se jako kočka, ale i pekelně vášnivá. Ráda si užívám klasický, anální i orální sex. Mezi moje nejoblíbenější sexuální polohy patří milování zezadu.

Velikost prsou: 2

Váha: 29 kg

Výška: 160 cm

Vyhřívání: ano

Materiál: TPE

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/5, Praha 5

30 min: 1 200 Kč
60 min: 1 900 Kč
120 min: 2 900 Kč

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu ti rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiď si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro tebe je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

privat@naughtyharbor.cz

Popis

Pocházím z malé moravské vesnice, kde se o sexu nikdy nesmělo ani mluvit. Během dospívání jsem musela chodit do kostela, kde jsem vždy zavřela oči a představovala si vášnivé milování s mladým knězem. Moje nespoutaná povaha mě přivedla po střední škole do Prahy, kde jsem začala studovat historii umění. Sama ráda maluji, a to především akty.

Svůj volný čas nejraději trávím v ateliéru se štětcem v ruce. Miluji ten pocit, když si mohu dlouhé hodiny prohlížet nahé tělo a přenášet jeho křivky na papír. Nebudu lhát o tom, že mě to nevzrušuje. Pokud bys chtěl, ráda tě namaluji.

Na škole jsem dostala několik nabídek na erotické focení. Lidská nahota a krása těla mě vždy fascinovala a tak jsem souhlasila. Vzrušují mě obdivné pohledy mužů a žen na mé nahé tělo. Baví mě erotické experimenty a objevování možností lidské sexuality. I proto jsem si udělala kurz tantrických masáží.

Vzrušuje mě uspokojovat sexuální potřeby a touhy ostatních. Díky své empatii, lásce k umění a milování jsem schopna naplnit sny i těch nejnáročnějších mužů. Když mi kamarádka řekla o možnosti brigády v jedinečném pražském privátu se sex dolls, dlouho jsem neváhala.

Život je moc krátký na to, aby se člověk držel zpátky a jen kvůli předsudkům nebo strachu nevyzkoušel zajímavé výzvy. Já se nových zážitků rozhodně nebojím a pokud voní erotikou a sexem, tak jsem téměř vždy pro. 

Moje rodina si myslí, že si při škole přivydělávám jako průvodkyně. To, že jako ta sexuální, ale nikdo neví. Je to moje malé vzrušující tajemství. Jsem ráda, že jsem našla místo, kde mohu dát volný průchod své lásce k milování a pestrým erotickým hrám. Poprvé jsem si zde například vyzkoušel VR sex. Ráda ti ho ukážu.

Takže pokud se ti líbí štíhlé vášnivé zrzky, neváhej si se mnou domluvit diskrétní schůzku. U nás na privátku se nemusíš potkat s nikým jiným, než se mnou. Víš, jaká je moje specialita? Deepthroat. S radostí tě do této orální rajské zahrady slasti zasvětím. Už se nemůžu dočkat. A ty?

Parametry

Velikost prsou: 2
Váha: 29
Výška: 160
Míry: 76-51-83
Ochlupení: Ne

Nezaujala tě? A co třeba tyto?

Jak náš privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervuj si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy pannu připravíme na tvou návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na tobě

Zapoj svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient kondomy (5 kusů) a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme k dispozici pouze jeden pokoj. Nevadí-li vám to, možné to je.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Diskrétnost je jedna z našich hlavních priorit. Proto na našich internetových stránkách uvádíme jen to, že se nacházíme na Vinohradech v Praze 2. Přesnou ulici s číslem popisným vám pošleme ihned po vytvoření rezervace mailem.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách, nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín schůzky po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene:). Koupit ho můžete ZDE.

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, brzy se jím určitě stane a budete si s ní moci i popovídat.

Sex doll Rebecca v privátu

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

privat@naughtyharbor.cz

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Více o privátu