!! Podnik opět otevřen od 3. 5. 2021 – Již přijímáme rezervace !! Vyplň DOTAZNÍK a získej slevu na návštěvu podniku.

Virtuální erotické hry – bezpečný sex

Přijď prožít neobyčejně realistický erotický zážitek ve virtuální realitě. Scénář virtuální erotické hry samotný je tak úžasný, že Tě vtáhne do děje, zapomeneš na čas a vše kolem sebe. Ocitneš se skutečně uprostřed erotické vzrušující hry, ve které se můžeš reálně pohybovat, dotýkat se ji a vše cítit. Je to víc než erotická hra online. Díky tomu zapomeneš na všechny starosti kolem sebe a to činí z tohoto zážitku nezapomenutelnou zkušenost.

Co je Virtuální erotická hra Naughty Harbor?

Erotická hra ve virtuální realitě. Kvalita hry je tak dokonalá, že během chvíle zapomeneš, že máš nasazený headset pro virtuální realitu a naprosto se vžiješ do erotické hry. Můžeš si vybrat hned z několika her či konkrétních scénářů, které kompletně ovládáš vlastním tělem, díky připraveným erotickým hračkám budeš vše i reálně cítit.Co od Virtuální erotické hry Naughty Harbor očekávat?

V rámci virtuální reality si v tuto chvíli můžeš zahrát jednu ze dvou her. Fallen doll nebo VR Kanojo. Tyto hry jsme vybrali na základě jejich neskutečně uvolňujícího a vzrušujícího prostředí a “děje” samotného. Můžeš si zkrátka dělat cokoliv chceš. Virtuální erotické hry jsou velmi tak realistické a do děje vtahující, že zapomeneš na vše kolem. Co přesně budeš chtít zažít, si vybereš až na místě v podniku Naughty Harbor.

Jak virtuální realita funguje?

Stačí, když přijdeš

Na pokoj ti připravíme virtuální realitu a prostor pro hraní.

Vyber si hru

Každý má rád něco jiného. Je jen na tobě, kterou z her si vybereš.

Dej prostor své fantazii

Dál už je to na tobě. Užívej si virtuální reality a relaxace.


Kolik virtuální erotická hra stojí?

Délka Cena
60 minut 790 kč 1 290 Kč
120 minut 1 390 kč 1 890 Kč
180 minut 1 990 kč 2 490 Kč

 

Sex doll Rebecca v privátu

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

privat@naughtyharbor.cz

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Více o privátu