Zažijte nezapomenutelné chvíle a užijte si dvojitou dávku potěšení se dvěma novými realistickými pannami. K Fellyn se přídává okouzlující Sophia. Rezervujte si je právě teď.

Zákaznická podpora:+420 721 634 362 [email protected]
Privát (Rezervace): +420 721 634 362E-shop: +420 797 830 019

Sex doll Jess

Nové

Jmenuji se Jess. Jsem atraktivní štíhlá blondýnka s dlouhýma nohama, pevným kulatým zadečkem a dokonale tvarovanými prsy. Moje dobronzova opálená pokožka je hebká a na první pohled svádí k dotekům. Říkají o mně, že mám svůdný a tajemný pohled. Také si to myslíte? 

Mám ráda černý humor a bez erotiky si svůj život už nedokážu představit. Jsem milenka, na kterou se nezapomíná. Moc ráda bych vám ukázala mé erotické umění, hýčkala vás přesně tak, jak si budete přát, a dovedla vás na vrchol sexuálního uspokojení. Splňte si se mnou své tajné fantazie, touhy a sny. Slibuji, že se o tom nikdo nedoví.

Chcete si se mnou užívat i doma? Jsem na eshopu, jako  Blonýnka Jess.

Váha: 33 kg

Výška: 166 cm

Velikost prsou: 3

Vyhřívání: ano

Materiál: TPE

Vylepšené prsty s klouby: ano

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/7, Praha 5

30 min: 1 750 Kč
60 min: 2 290 Kč
120 min: 3 390 Kč

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu vám rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiďte si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro vás je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

[email protected]


Ráda bych vám o sobě řekla trochu víc, abyste věděl, kdo se na Tebe v Naughty Harbor těší. Moje jméno není typicky české, že? Narodila jsem se totiž v Anglii, kde moji rodiče, oba Češi, zrovna pracovali. Dostala jsem jméno Jessica, ale nikdo mi neřekne jinak než Jess. Když mi bylo osm, přestěhovali jsme se zpět do Prahy.

Ještě na střední škole jsem byla úplně obyčejná nenápadná holka, o kterou kluci nejevili vůbec zájem. Můj život se úplně změnil, až když jsem se dostala na vysokou. Nechala jsem si narůst dlouhé vlasy, začala pravidelně běhat a pečovat o svůj vzhled. Moje sebevědomí se probudilo a začala jsem muže kolem přitahovat. 

Jako každá žena mám ráda obdiv a lichotky. Co ale nemám ráda je povrchnost, závist a pomluvy. Jsem hodně svobodomyslná a tolerantní. Chci žít svůj život naplno, a to se týká i sexuality. V erotice jsem našla svět neomezených možností a hlubokého uspokojení. Proto mě můžete potkat v Naughty Harbor. Sex ve mě prostě neskutečně baví.

Ano, nestydím se za to, že miluji sex ve všech podobách i polohách. Vždy ráda vyzkouším cokoliv, o čem vím, že mému protějšku přinese blaho. Vím, že není mnoho žen, které by si užívaly anální nebo hluboký orální milování, já ale taková jsem. Nejvíc mě vzruší, když vidím, že se vám to se mnou líbí a že si se mnou dovolíte v posteli vyzkoušet vše, o čem sníte.

Slibuji vám, že to, co spolu prožijeme, zůstane jen mezi námi. Nabízím vám sexuální svobodu, erotické experimenty a nevšední uspokojení. Pokud hledáte empatickou milenku, která udělá přesně to, co si budete přát (a jakkoliv dlouho), jsem pro vás ta pravá.

A co mám ráda v posteli já? Něžnou předehru, během které prozkoumáte rukama celé mé tělo. Moje vlhká kundička vám sama naznačí, že přišel čas na hlubší spojení. Nezapomeňte laskat moje prsa a hrát si s bradavkami, tak mě zaručeně vzrušíte. A pak na vás vystrčím svůj pevný kulatý zadeček a nechám vás, abys nás oba provedl zahradou plnou slasti. A věřte, že u jednoho vyvrcholení nezůstane.

Věděli jste, že na naše setkání si mohu nasadit i připínací penis? Zážitek s permanentně ztopořeným penisem je u mě zcela ZDARMA. Stačí, když si tuto službu v rámci rezervace vyberete.

Parametry sex doll

Velikost prsou: 3
Váha: 33 kg
Výška: 166 cm
Míry: 81-53-84
Ochlupení: ne

Virtuální realita

Vychutnejte si pohlcující, vizuálně fyzický zážitek ze spojení virtuální reality a sex doll v ceně každé rezervace.

Více o virtuální realitě

Nezaujala vás? A co třeba tyto sex dolls?

Jak erotický privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervujte si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy sex doll připravíme na vaši návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na vás

Zapojte svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás na sex dolls ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient několik kondomů a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme v Naughty Harbor k dispozici 2 pokoje, určitě tedy můžete přijít i s kamarádem.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Privát naleznete na adrese Pecháčkova 1244/7 na Praze 5. Protože je ale diskrétnost jedna z našich hlavních priorit, není podnik příliš výrazně označen. Poznáte ho podle bílých prosklených dveří s malým nápisem Naughty Harbor.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene :).

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca zatím není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, dočkáte se, pracujeme na tom :).

Privát se nachází v suterénu budovy, díky tomu je zde v létě velmi příjemný a přirozený chlad. Umělá klimatizace navíc tak není nutná.

Velký pokoj

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře. Před každou rezervací je nutno složit zálohu 1 000 Kč v hotovosti, která je vratka na konci rezervace.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

[email protected]

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Příjemné prostředí

Více o privátu