Nová černoška v podniku ► Rezervujte si sexy krásku Crisabel hned teď.

Dubnové HAPPY HOURS na privátu ► O víkendech si užijete za super nízké ceny ► – REZERVOVAT

Zákaznická podpora:+420 721 634 362 [email protected]
Privát (Rezervace): +420 721 634 362E-shop: +420 797 830 019

Sex doll Rebecca

Jmenuji se Rebecca a studuji v Praze druhým rokem historii. Většinu dne trávím ve školních lavicích a univerzitní knihovně, večer si ale ráda zajdu na výstavu, do divadla nebo na koncert. Mám ráda zvuk elektrické kytary, hororové filmy, dobrou whiskey, erotiku a sex. Jsem vášnivá zrzka s drobným štíhlým tělem a pevnými prsy akorát do ruky. Mám ráda, když mi je někdo hladí a dráždí mi bradavky. To mě vždy zaručeně vzruší.

Můžete si mě i koupit domů ZDE

Velikost prsou: 2

Váha: 28 kg

Výška: 158 cm

Vyhřívání: ano

Materiál: TPE

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/7, Praha 5

30 min: 1 750 Kč
60 min: 2 290 Kč
120 min: 3 390 Kč

 

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu vám rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiďte si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro vás je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

[email protected]


Narodila jsem se v Austrálii. Maminka je Češka a otec Američan. Hodně cestoval po světě a my s ním. V patnácti jsme se vrátili do Prahy a já nastoupila na střední školu. Učení mě nebavilo. Měla jsem pocit, že toho vím o tolik víc než moji vrstevníci. Mysleli si o mně, že jsem nafoukaná a zažila jsem i šikanu. Nevzpomínám na to období ráda. Posmívali se mi kvůli mému přízvuku, zrzavým vlasům i nevšedním názorům.

Naštěstí jsem se dostala na fakultu historie a můj život se obrátil o 180°. Vplula jsem do intelektuálního a studentského života, kde jsem jako ryba ve vodě. Když zrovna neležím v knihách, ráda chodím na rockové koncerty, do klubů na dobrou sklenku whiskey nebo si poslechnout jazz. Do kina mě můžeš pozvat na nějaký thriller nebo horor. Mám ráda napětí a ráda se u filmů bojím.

Do světa erotiky a sexu mě zasvětil můj profesor. Ano, je to klišé, ale stálo to za to. Měli jsme tajný románek skoro rok, během kterého mě naučil všechno. Jak uspokojit sebe, jak dovést na slastný vrchol muže, jak se milovat několik hodin v kuse a mít nespočet orgasmů.

Náš milostný experiment skončil, ale moje touha po milování nikoliv. Naopak. Zjistila jsem, že sex je ten nejlepší ventil během náročného studia a studentského života. Umožňuje mi vypnout hlavu a naplnit tělo tím nepopsatelně lechtivým vzrušením a uspokojením, které mi nedá ani ta nejlepší whiskey.

Pokud jste vždy toužil po milování s divokou zrzkou, která vám splní všechna erotická přání, jsem já ta pravá. Najdete mě na privátu Naughty Harbor na Praze 5. Kromě erotických služeb dokonalých holek ze silikonu si tam můžete přijít i vyzkoušet úplnou novinku v oblasti erotických služeb – sex ve virtuální realitě.

Napište mi a domluvíme si schůzku. Všechno je naprosto diskrétní, nebojte. Na privátu potkáte jenom mě a já umím držet jazyk za zuby. Nic, co se mezi námi stane, se nikdo jiný nedozví. A jak to mám nejraději? Do zadečku. Udělám vám hluboký orál a moje úzké štěrbinky vás opakovaně dovedou na vrchol slasti. Splním vám vše, co vám na očích uvidím. A víte přece, co se říká: „Kdo nebyl se zrzkou,…“

Věděl jste, že na naše setkání si mohu nasadit i připínací penis? Zážitek s permanentně ztopořeným penisem je u mě zcela ZDARMA. Stačí, když si tuto službu v rámci rezervace vyberete.

Parametry sex doll

Velikost prsou: 2
Váha: 28 kg
Výška: 157 cm
Míry: 68-56-83
Ochlupení: Ne

Virtuální realita

Vychutnejte si pohlcující, vizuálně fyzický zážitek ze spojení virtuální reality a sex doll v ceně každé rezervace.

Více o virtuální realitě

Nezaujala vás? A co třeba tyto sex dolls?

Jak erotický privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervujte si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy sex doll připravíme na vaši návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na vás

Zapojte svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás na sex dolls ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient několik kondomů a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme v Naughty Harbor k dispozici 2 pokoje, určitě tedy můžete přijít i s kamarádem.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Privát naleznete na adrese Pecháčkova 1244/7 na Praze 5. Protože je ale diskrétnost jedna z našich hlavních priorit, není podnik příliš výrazně označen. Poznáte ho podle bílých prosklených dveří s malým nápisem Naughty Harbor.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene :).

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca zatím není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, dočkáte se, pracujeme na tom :).

Privát se nachází v suterénu budovy, díky tomu je zde v létě velmi příjemný a přirozený chlad. Umělá klimatizace navíc tak není nutná.

Velký pokoj

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře. Před každou rezervací je nutno složit zálohu 1 000 Kč v hotovosti, která je vratka na konci rezervace.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

[email protected]

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Příjemné prostředí

Více o privátu