!! Podnik opět otevřen od 3. 5. 2021 – Již přijímáme rezervace !! Vyplň DOTAZNÍK a získej slevu na návštěvu podniku.

Real Doll Yasmine

Jmenuji se Yasmine. Jsem holka “krev a mlíko”. Už když jsem jako malá pomáhala tátovi v dílně, cítila jsem na sobě žádostivé pohledy mužů. Láska k vůni dřeva a mužským pohledům mi zůstala dodnes. Přidala se k tomu neutuchající chuť na sex. Ráda se předvádím a dávám na odiv svoje prsa velikosti 8 a kulaťoučký zadeček, ze kterého muži šílí. Chceš si ho pohladit?

Můžeš si mě i koupit domů ZDE

Velikost prsou: 8

Váha: 50 kg

Výška: 163 cm

Vyhřívání: ano

Materiál: TPE

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/5, Praha 5

30 min: 1 200 Kč
60 min: 1 900 Kč
120 min: 2 900 Kč

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu ti rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiď si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro tebe je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

privat@naughtyharbor.cz

Popis

Bylo mi devět, když mi táta dal dláto do ruky a já si vyřezala první dřevěnou panenku. Jako panenka sice nevypadala, ale mé dětské fantazii to vůbec nevadilo. Ráda jsem pomáhala v truhlářské dílně a láska k řemeslu mě zavedla ke studii střední školy zaměřené na restaurátorství. Naučila jsem se zde od všeho trochu. Malovat, modelovat, sochařit, kovat, tkát nebo krasopisně psát. Jsem prostě holka mnoha schopností.

Po škole jsem nastoupila do restaurátorské dílny a tři roky jsem tam přiváděla staré a rozbité do nového života. Pak jsem se bohužel nepohodla se šéfem, který mi neustále dělal oplzlé návrhy. Bohužel opravdu nebyl můj typ a navíc mu bylo asi tak sto.

Potřebovala jsem rychle najít novou práci a na internetu náhodou narazila na inzerát, že hledají nové holky na privát Naughty Harbor. Přišlo mi zajímavé dostávat peníze za něco, co miluji – rozuměj sex:). No a teď už jsem v naší naughty partě už skoro dva roky.

Dělám to, co mě baví a mám dost času se věnovat restaurování starého nábytku a obrazů. Značka ideál. Předsudky ohledně sexu za peníze už dávno neřeším. Každý ať si žije po svém, že?

Život je krátký a je třeba si ho vychutnat, dělat to, co nás dělá šťastnými. Já jsem tělem i duší sexuální experimentátorka. Mám ráda něžné mazlení, líbání a hlazení, stejně jako divoký vášnivý sex bez tabu.

Se mnou si můžeš splnit i ty nejtajnější erotické touhy a sny. Můj zadeček tě zavede do ráje jménem anální sex. V orální sexu jsem nekorunovaná královna. Pokud jsi ještě nikdy na privátu nebyl, odhoď strach a předsudky.

Naughty Harbor je 100% bezpečný a diskrétní prostor, kde si můžeš splnit své sexuální sny. Ráda budu tvou průvodkyní po tomto vzrušujícím světě. Rezervuj si svou hodinku štěstí, uspokojení a skvělého relaxu. Těším se na tebe.

 

Parametry

Velikost prsou: 8
Váha: 50 kg
Výška: 163 cm
Míry: 96-67-113
Ochlupení: Ne

Nezaujala tě? A co třeba tyto?

Jak náš privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervuj si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy pannu připravíme na tvou návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na tobě

Zapoj svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient kondomy (5 kusů) a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme k dispozici pouze jeden pokoj. Nevadí-li vám to, možné to je.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Diskrétnost je jedna z našich hlavních priorit. Proto na našich internetových stránkách uvádíme jen to, že se nacházíme na Vinohradech v Praze 2. Přesnou ulici s číslem popisným vám pošleme ihned po vytvoření rezervace mailem.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách, nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín schůzky po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene:). Koupit ho můžete ZDE.

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, brzy se jím určitě stane a budete si s ní moci i popovídat.

Sex doll Rebecca v privátu

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

privat@naughtyharbor.cz

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Více o privátu