Zažijte nezapomenutelné chvíle a užijte si dvojitou dávku potěšení se dvěma novými realistickými pannami. K Fellyn se přídává okouzlující Sophia. Rezervujte si je právě teď.

Zákaznická podpora:+420 721 634 362 [email protected]
Privát (Rezervace): +420 721 634 362E-shop: +420 797 830 019

BDSM – Poslušná subinka – JIŽ UKONČENO!

! Limitovaná edice platná jen do 31.10.2021 – Již Ukončeno!

Pro rezervaci vyberte pannuu Nicol, Rebeccu, Jess nebo Vivian –> vyberte termín –> v dalším kroku vyberte „Cosplay“ –> BDSM

Vítejte ve vzrušujícím BDSM světě. Vyberte si poslušnou subinku, která bez jediného slova poslechne všechny vaše příkazy. V sexy černé košilce a svůdných punčoškách bude připravena plnit rozmanité erotické touhy a sny. Fantazii vám rozproudí tématická videa ve VR a pak už bude jen na vás, jak využijete své svrchovanosti a dominance.

Vybrané sex dolls v oblečku ve stylu submissive s originálními doplňky (bičík, roubík, pouta) a SM/BDSM videi ve virtuální realitě na vás v podniku Naughty Harbor čekají pouze do 30.10.2021.

 

Limitovaná edice: do 30.6.2021

Panny: Nicol, Rebecca, Jess, Vivian

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/5, Praha 5

Cena cosplay je 500 kč
+ pronájem panny.

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu vám rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiďte si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro vás je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

[email protected]

Popis

Láká vás na vlastní kůži zažít erotický vztah založený na dominanci a submisivitě? Naše sex dolls v tématickém oblečku vás rády zasvětí do tajuplného a vzrušujícího SM světa. Na posteli na vás bude poslušně a se sklopenýma očima čekat vybraná subinka.

V sexy oblečku, s pouty, roubíkem a bičíkem, připravená poslouchat rozkazy. Zážitek jsme doplnili o BDSM videa ve virtuální realitě. Nechte se jimi inspirovat a vzrušit. Nezapomeňte se pak ale vrátit zpět do fyzického světa.

Tam na vás totiž čeká další porce potěšení okořeněné vzrušujícím pocitem dominance. Vezměte do ruky bičík a pomalu s ním přejíždějte po těle poslušné subinky. Poručte jí otočit se na bříško. Nasaďte jí pouta a roubík. Bičíkem jemně švihněte přes zadeček…

Pro někoho je praktikování BDSM životním stylem, pro jiného jen vzrušující zábavou či hrou. Většina jeho příznivců tvrdí, že erotická výměna moci je tou nesmyslnější věcí, kterou lze zažít.

BDSM je založeno na daru submise. Nejde zde o zneužití síly. Jde o silný erotický zážitek. 

Pro rezervaci vyberte pannu Nicol, Rebeccu, Jess nebo Vivian –> vyberte termín –> v dalším kroku vyberte „Cosplay“ –> BDSM

Nezaujala tě? A co třeba tyto?

Jak náš privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervujte si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy sex doll připravíme na vaši návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na vás

Zapojte svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás na sex dolls ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient několik kondomů a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme v Naughty Harbor k dispozici 2 pokoje, určitě tedy můžete přijít i s kamarádem.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Privát naleznete na adrese Pecháčkova 1244/7 na Praze 5. Protože je ale diskrétnost jedna z našich hlavních priorit, není podnik příliš výrazně označen. Poznáte ho podle bílých prosklených dveří s malým nápisem Naughty Harbor.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene :).

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca zatím není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, dočkáte se, pracujeme na tom :).

Privát se nachází v suterénu budovy, díky tomu je zde v létě velmi příjemný a přirozený chlad. Umělá klimatizace navíc tak není nutná.

Velký pokoj

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře. Před každou rezervací je nutno složit zálohu 1 000 Kč v hotovosti, která je vratka na konci rezervace.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

[email protected]

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Příjemné prostředí

Více o privátu