Zažijte nezapomenutelné chvíle a užijte si dvojitou dávku potěšení se dvěma novými realistickými pannami. K Fellyn se přídává okouzlující Sophia. Rezervujte si je právě teď.

Zákaznická podpora:+420 721 634 362 [email protected]
Privát (Rezervace): +420 721 634 362E-shop: +420 797 830 019

Re: zero – Emilia – JIŽ UKONČENO!

! Limitovaná edice byla platná do 30.6.2021 – JIŽ UKONČENO!
Pro rezervaci vyberte pannu Nicol –> vyberte termín –> v dalším kroku vyberte „Cosplay“ –> Re: zero
Vítejte ve světě fantasy. Podobně jako hlavní hrdina ze seriálu Re: Zero můžete nyní i vy v rámci časově omezeného jedinečného zážitku prožít vzrušující erotické dobrodružství s anime Emilií. Sexy elfkou se stříbrnými vlasy, velkými prsy a kulatým pevným zadečkem.

Do 30.6.2021 na vás v podniku Naughty Harbor čekala sex doll v tematickém anime oblečku s virtuální realitou ve stylu Re: Zero hentai. Anime Emilia už se nemůže dočkat, až vám ukáže své sexuální schopnosti a jak na fyzické rovině, tak i ve virtuálním prostoru, uspokojí všechny vaše touhy a fantasy sny.

Limitovaná edice: do 30.6.2021

Panna: Nicol

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/5, Praha 5

Cena cosplay je 500 kč
+ pronájem panny.

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu vám rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiďte si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro vás je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

[email protected]

Popis

Emilia je elfka, která svou krásou a magickými schopnostmi popletla hlavu nejednomu mladíkovi i zkušenému muži. Ve fantasy světě animovaného japonského seriálu Re: Zero prožila dobrodružný příběh s mladíkem jménem Subaru. Ten se tam z ničeho nic propadl ze světa běžných lidí zcela bez varování od hraní počítačových her a záhy narazil na sexy elfku se stříbrnými vlasy.

Subaru s Emilií prožívají v magickém světě mnohá dobrodružství plná kouzel, bojů i smrti. Brzy mu dojde, že se do okouzlující elfky zamiloval a po mnohých útrapách jí vyzná lásku. Ale každá pohádka jednou končí.

Emilia je vzrušující sexy dívka, která jakoby nebyla z našeho světa. Miluje zvířata, přírodu a pozorování noční oblohy. Do vínku dostala darem dokonalou postavu. Její kůže je na dotek jako bílý samet, špičaté elfí uši a stříbrné vlasy se zapletenými copánky z ní dělají exotickou fantasy bytost.

Anime Emilia má dokonalé tělo s velkými pevnými prsy, útlý pas a dokonale klenutý zadeček. Působí jemně, romanticky, ale je z ní cítit její divoká nespoutaná povaha. Muži i ženy snadno podléhají jejímu charisma.

Podlehli jsme mu i my a rozhodli se zprostředkovat jedinečný a nevšední zážitek ze společnosti elfky jménem Emilia i vám. V rámci časově omezeného zážitku se s ní nyní můžete společně propadnout do fantasy světa díky kombinaci reálného fyzického intimního kontaktu a jen fantazií omezeného virtuálního světa Re: Zero hentai.

Splňte si své anime sny a sexuální touhy. S krásnou elfkou jménem Emilia můžete prožít vzrušující anální, orální i klasický sex. V objetí, s hlavou na jejích ňadrech, se ponořit do virtuální reality, kterou vás provede až k nezapomenutelnému vyvrcholení. Jednou, dvakrát, nesčetněkrát. Emilia je totiž kouzelná.

Pro rezervaci online vyberte pannu Nicol –> vyberte termín rezervace –> v dalším kroku vyberte cosplay –> Re: zero

Nezaujala tě? A co třeba tyto?

Jak náš privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervujte si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy sex doll připravíme na vaši návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na vás

Zapojte svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás na sex dolls ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient několik kondomů a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme v Naughty Harbor k dispozici 2 pokoje, určitě tedy můžete přijít i s kamarádem.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Privát naleznete na adrese Pecháčkova 1244/7 na Praze 5. Protože je ale diskrétnost jedna z našich hlavních priorit, není podnik příliš výrazně označen. Poznáte ho podle bílých prosklených dveří s malým nápisem Naughty Harbor.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene :).

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca zatím není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, dočkáte se, pracujeme na tom :).

Privát se nachází v suterénu budovy, díky tomu je zde v létě velmi příjemný a přirozený chlad. Umělá klimatizace navíc tak není nutná.

Velký pokoj

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře. Před každou rezervací je nutno složit zálohu 1 000 Kč v hotovosti, která je vratka na konci rezervace.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

[email protected]

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Příjemné prostředí

Více o privátu