Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya – a to není vše!  Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitekRezervujte si ji

Zákaznická podpora:+420 721 634 362 [email protected]
Privát (Rezervace): +420 721 634 362E-shop: +420 797 830 019

Nevinná školačka

Pro rezervaci si vyberte jakoukoliv pannu z privátu –> vyberte termín –> v dalším kroku vyberte „Cosplay“ –> Školačka

Sex se školačkou. Zážitek, o kterém tajně sní mnoho mužů. Vy si nyní toto erotické dobrodružství můžete vychutnat se vším všudy, v rámci zákona a zcela bezpečně. Naše dívky v sexy oblečku nevinné školačky s extra krátkou sukýnkou jsou připraveny bez odmlouvání plnit vámi zadané úkoly a všechna sexuální přání, která budete mít. Stačí si vybrat jednu z nich a dát průchod všem tajným „naughty“ fantaziím. Jsme zvědaví, jakou známku od vás naše poslušné sexy školačky dostanou.

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/5, Praha 5

Cena cosplay je 500 kč
+ pronájem panny.

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu vám rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiďte si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro vás je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

[email protected]

Popis

Je pátek odpoledne. Zase jste vyfasovali pro učitele dost otravnou povinnost – poškoláky. Na odpoledne jste měli rozhodně lepší plány. Sedíte ve svém přírodovědném kabinetu a čekáte, jestli někdo přijde. Ozve se zaklepání a dovnitř bez vyzvání vstupuje jedna ze školaček, kterou neznáte. První, co vás napadne je, jestli není trestné nosit do školy takhle krátkou sukni. Nohy má ale na jedničku.

Sedá si ke stolu u okna, otevírá knihu a nevěnuje vám žádnou pozornost. Alespoň si ji můžete pořádně prohlédnout. Dlouhé štíhlé nohy, pevná prsa akorát do ruky, nevinná tvář, jemná kůže. Cítíte, jak začínáte pod tíhou svých nestoudných představ tuhnout v rozkroku. Otevíráte okno a pouštíte dovnitř trochu chladného vzduchu.

Školačka se na vás podívá, pohledem sjede do vašeho rozkroku, který mluví sám za sebe. Otočí se na židli směrem k vám a knoflíček po knoflíčku odhaluje svůj mladistvý dekolt. Stojíte před ní a zrychleně dýcháte. Ona pomalu oddaluje kolena od sebe a rukou si zajíždí pod krátkou sukni.

Oknem dovnitř zavane poryv větru, lehká látka se nadzvedne a vy vidíte její klín v plné kráse. Hraje si prsty se svými stydkými pysky a poštěváčkem.

„Nebylo by lepší zamknout dveře?“ zeptá se nevinným hlasem a hned jak to uděláte, bere vás za ruku a směřuje ji tam, kam poslední minuty směřovaly všechny vaše myšlenky…

Pro rezervaci si vyberte jakoukoliv pannu z privátu –> vyberte termín –> v dalším kroku vyberte „Cosplay“ –> Školačka

Nezaujala tě? A co třeba tyto?

Jak náš privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervujte si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy sex doll připravíme na vaši návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na vás

Zapojte svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás na sex dolls ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient několik kondomů a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme v Naughty Harbor k dispozici 2 pokoje, určitě tedy můžete přijít i s kamarádem.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Privát naleznete na adrese Pecháčkova 1244/7 na Praze 5. Protože je ale diskrétnost jedna z našich hlavních priorit, není podnik příliš výrazně označen. Poznáte ho podle bílých prosklených dveří s malým nápisem Naughty Harbor.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene :).

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca zatím není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, dočkáte se, pracujeme na tom :).

Privát se nachází v suterénu budovy, díky tomu je zde v létě velmi příjemný a přirozený chlad. Umělá klimatizace navíc tak není nutná.

Velký pokoj

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře. Před každou rezervací je nutno složit zálohu 1 000 Kč v hotovosti, která je vratka na konci rezervace.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

[email protected]

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Příjemné prostředí

Více o privátu