Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya – a to není vše!  Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitekRezervujte si ji

Zákaznická podpora:+420 721 634 362 [email protected]
Privát (Rezervace): +420 721 634 362E-shop: +420 797 830 019

Sexy prádlo

Pro rezervaci si vyberte jakoukoliv pannu z privátu –> vyberte termín –> v dalším kroku vyberte „Cosplay“ –> Sexy prádlo

Líbí se vám krásné ženy oblečené pouze do svůdného spodního prádla? Naše atraktivní ultra-realistické silikonové panny vás očarují v bílém sexy prádle, jehož součástí je podprsenka, krajkové kalhotky, podvazky, boty na vysokém podpatku a saténový župánek. Jsou připraveny uskutečnit vaše nejtajnější touhy. Stačí si vybrat tu pravou a vstoupit do vzrušující hry, kde jediná pravidla, která platí, jsou ta vaše. Připravte se na zážitek, o kterém sní mnozí a který si nyní můžete užít naplno. Stačí si v rámci naší cosplay nabídky vybrat možnost „sexy prádlo“.

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/5, Praha 5

Akční cena cosplay je 400 kč
+ pronájem panny.

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu vám rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiďte si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro vás je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

[email protected]

Popis

Otevíráte dveře moderně zařízeného pokoje a na velké posteli leží dívka vašich snů. První, čeho si všinete, je elegantní spodní prádlo v nevinné bílé barvě, do kterého je oblečena.

Jdete pomalu blíž a nemůžete odtrhnout oči od dokonalého těla, které čeká jen a jen na vaše doteky. Panna vám zatím nevěnuje žádnou pozornost, pouze dává tiše na odiv své dechberoucí křivky.

Kloužete pohledem po panně v saténovém župánku. Vlasy jí nevinně splývají na ramena. Pod podprsenkou vidíte vystupující bradavky. Klín je schovaný pod bílou krajkou kalhotek. Na štíhlých nohou má kráska bílé punčošky a lodičky s vysokými podpatky.

Nemůžete se dočkat, až ji pomalu, kousek po kousku, zbavíte oblečení. Možná jen ten župánek už nestačíte sundat, protože touha po spojení a rozkoši bude silnější…

Pro rezervaci si vyberte jakoukoliv pannu z privátu –> vyberte termín –> v dalším kroku vyberte „Cosplay“ –> Sexy prádlo

Nezaujala tě? A co třeba tyto?

Jak náš privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervujte si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy sex doll připravíme na vaši návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na vás

Zapojte svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás na sex dolls ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient několik kondomů a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme v Naughty Harbor k dispozici 2 pokoje, určitě tedy můžete přijít i s kamarádem.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Privát naleznete na adrese Pecháčkova 1244/7 na Praze 5. Protože je ale diskrétnost jedna z našich hlavních priorit, není podnik příliš výrazně označen. Poznáte ho podle bílých prosklených dveří s malým nápisem Naughty Harbor.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene :).

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca zatím není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, dočkáte se, pracujeme na tom :).

Privát se nachází v suterénu budovy, díky tomu je zde v létě velmi příjemný a přirozený chlad. Umělá klimatizace navíc tak není nutná.

Velký pokoj

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře. Před každou rezervací je nutno složit zálohu 1 000 Kč v hotovosti, která je vratka na konci rezervace.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

[email protected]

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Příjemné prostředí

Více o privátu