Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya – a to není vše!  Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitekRezervujte si ji

Zákaznická podpora:+420 721 634 362 [email protected]
Privát (Rezervace): +420 721 634 362E-shop: +420 797 830 019

Svůdná sestřička

Pro rezervaci si vyberte jakoukoliv pannu z privátu –> vyber termín –> v dalším kroku vyber „Cosplay“ –> Sestřička
Sex se sestřičkou. Zážitek, o kterém sní mnoho mužů. Vy si nyní toto erotické dobrodružství můžete vychutnat se vším všudy. Naše dívky v sexy oblečku sestřičky s extra krátkou sukýnkou rády zkontrolují zdraví celého vašeho těla a splní všechna sexuální přání, která budete mít. Stačí si jen vybrat jednu z nich a nechat popustit uzdu fantazii. Tato vzrušující hra plná erotiky a sexu se řídí Vašimi pravidly. Zahrajete si na přísného pana doktora nebo z pozice pacienta prozkoumáte, co schovává Vaše sestřička pod sukní?

Zobrazit více

Mám čas a čekám na tebe v diskrétním privátu na adrese: Pecháčkova 1244/5, Praha 5

Cena cosplay je 500 kč
+ pronájem panny.

Přes telefon:

+420 721 634 362

Po - Ne: 9:00–22:00

100% HYGIENA

Hygiena a bezpečnost je nás na prvním místě. Jak panny čistíme.

NAPROSTÁ DISKRÉTNOST

Vše probíhá naprosto diskrétně. Od rezervace po samotný zážitek.

PRÉMIOVÉ OBLEČKY

Pannu vám rádi oblékneme do některého z prémiových oblečků.

privat praha

Pořiďte si svou vlastní krásku

Realistické panny vytvořené jen pro vás je možné také zakoupit. Do naší nabídky vybíráme stovky těch nejhezčích krásek.

Do e-shopu
privat praha

Chceš se na něco zeptat?

Položit dotaz

+420 721 634 362 Po - Ne: 9:00–22:00

[email protected]

Popis

Otevíráte dveře ordinace a v ní stojí ta nejvíc sexy sestřička, kterou jste kdy viděl. Se svůdnou přísností vám poručí, aby jste si sundal triko i kalhoty a položil se na lehátko. Pokládá vám otázky ohledně zdravotního stavu, ale vy je vnímáte jen z dálky. To, co poutá plnou pozornost, je její super krátká bílá sukně a dlouhé štíhlé nohy. Zapomínáte na veškerou tělesnou bolest a jediné, co vás teď zajímá je, jestli má tahle kráska pod uniformou sestřičky kalhotky.

Injekce zapíchnutá do paže vás vrací zpět do reality. Dostáváte další otázku, na kterou horko těžko hledáte odpověď.

„Pan doktor přijde za 10 minut, musíte vydržet.“ Vydržet, to se lehko řekne, když cítíte, jak vám pod tíhou nestoudných představ stoupá erekce.

„Ale, ale, snad se vám nepřitížilo?“ ptá se sestřička a jemně se dotýká vašeho ztopořeného penisu přes boxerky. Naklání se nad vámi a hluboký dekolt máte teď přímo nad obličejem. Její pevná prsa se dmou ven stejně jako váš penis – teď už v její ruce.

Bere vás za ruku a směřuje po jejím nahém stehně pomalu směrem výš, zatímco vás nepřestává hladit a smyslně dráždit. Vaše ruka nedočkavě stoupá po hladké kůži stále výš, až konečně zjišťujete odpověď na svou otázku – tahle sestřička kalhotky nenosí… a svůj čas do příchodu doktora si užíváte jako nikdy.

Pro rezervaci si vyberte jakoukoliv pannu z privátu –> vyberte termín rezervace –> v dalším kroku vyberte cosplay –> Sestřička

Nezaujala tě? A co třeba tyto?

Jak náš privát funguje?

diskrétní rezervace privát sex doll<

Rezervujte si vhodný termín

Rezervaci je možné provést online nebo na telefonním čísle 721 634 362. Vše samozřejmě v naprosté diskrétnosti.

sex privat real doll<

O vše bude postaráno

Ve stylovém podniku v centru Prahy sex doll připravíme na vaši návštěvu. Samozřejmostí je 100% hygiena.

real doll yasmine<

Dál je to na vás

Zapojte svou fantazii. Co se stane za zavřenými dveřmi, zůstane tajemstvím.

Často se nás na sex dolls ptáte

Hygiena a čistota je u nás na prvním místě. K dispozici má každý klient několik kondomů a nový lubrikační gel. Obojí je nutné použít.

Ano, páry k nám chodí velmi často a jsou vítány.

V tuto chvíli máme v Naughty Harbor k dispozici 2 pokoje, určitě tedy můžete přijít i s kamarádem.

Před uvedením do pokoje vás požádáme o vratnou zálohu 1 000 korun. Slouží pouze pro případ, kdybyste se k našim slečnám nechovali hezky a některou z nich výrazně poničili. Nemáte se ale čeho bát, ještě se nám to nikdy nestalo.

Privát naleznete na adrese Pecháčkova 1244/7 na Praze 5. Protože je ale diskrétnost jedna z našich hlavních priorit, není podnik příliš výrazně označen. Poznáte ho podle bílých prosklených dveří s malým nápisem Naughty Harbor.

Chcete-li nás navštívit, stačí si udělat rezervaci. Tu lze snadno vytvořit online na našich internetových stránkách nebo nám můžete zavolat a domluvit si termín po telefonu na čísle 721 634 362.

Ano, možné (a časté) to samozřejmě je. Jedná se o velmi originální dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene :).

To bychom byli skutečně rádi, ale bohužel naše Rebecca zatím není robot. Když ale ještě chvíli vydržíte, dočkáte se, pracujeme na tom :).

Privát se nachází v suterénu budovy, díky tomu je zde v létě velmi příjemný a přirozený chlad. Umělá klimatizace navíc tak není nutná.

Velký pokoj

Adresa:

Pecháčkova 1244/7, Praha 5

Z důvodu dodržení co největší diskrétnosti je nutné v Naughty Harbor udělat rezervaci dopředu alespoň 45 minut před samotným zážitkem. Rezervaci je možné udělat buď na telefonu, nebo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře. Před každou rezervací je nutno složit zálohu 1 000 Kč v hotovosti, která je vratka na konci rezervace.

Otevírací doba:

Po - Ne: 9:00–22:00

+420 721 634 362

[email protected]

Parkování

Wifi

TV a porno

Minibar

VR

Příjemné prostředí

Více o privátu